W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Konkurs Wielkanocny 2024

27.02.2024

Na jasnozielonym tle z białymi przepaleniami znajduje się w górnej części z lewej strony herb Gminy Wielgomłyny a z prawej logo GOKiS Wielgomłyny. Pośrodku niebieski napis Wójt Gminy Wielgomłyny, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Wielgomłynach ogłaszają. Na dole widnieje duży czerwony napis Konkurs Wielkanocny 2024.

Wójt Gminy Wielgomłyny oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Wielgomłynach ogłaszają Konkurs Wielkanocny 2024 na Palmę Wielkanocną, Babkę Wielkanocną i Ozdobę Wielkanocną. Karty zgłoszeń należy dostarczyć do siedziby GOKiS w Wielgomłynach do 14 marca 2024 r., wykonane palmy wielkanocne, babki wielkanocne i ozdoby wielkanocne do 21 marca 2024 r. do godz. 15.00. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 22 marca. Regulmin konkursu oraz karty zgłoszeń dostępne są do pobrania poniżej. Wszelkie informacje w GOKiS w Wielgomłynach w pokoju nr 5 oraz pod numerem telefonu 44 680-17-75. Serdecznie zapraszamy!

Materiały

Plakat Konkurs Wielkanocny 2024
Plakat-na-konkurs-wielkanocny​_(1).jpg 3.09MB
karta zgłoszenia
karta​_zgłoszenia.docx 0.02MB
regulamin konkursu
regulamin.docx 0.02MB
{"register":{"columns":[]}}