Rozstrzygnięcie Konkursu Wielkanocnego!
14.04.2025
W dniu 11 kwietnia odbyło się rozstrzygnięcie Konkursu Wielkanocnego oraz wręczenie nagród laureatom.
W tym roku wpłynęło do nas 55 prac, które zachwyciły nas swoją pomysłowością, starannością i świątecznym klimatem. Wszystkie prace były piękne, oryginalne i niepowtarzalne, a babki przepyszne i tradycyjne. Majestat i piękno wykonanych palm będą zdobiły Kościoły parafialne w Niedzielę Palmową, przez całe Triduum Paschalne oraz Święta Wielkanocne.
Po długich naradach komisji wyniki Konkursu przedstawiają się następująco:
Palma Wielkanocna
Prace zbiorowe KGW:
I miejsce – KGW „Szprychy” w Niedośpielinie
II miejsce – KGW „Karczowianki” w Karczowie
III miejsce – KGW „Panie z Trzebiec” w Trzebcach
III miejsce – KGW „Zagórzanki” w Zagórzu
Prace zbiorowe Grupy szkolne i przedszkolne:
I miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa w Wielgomłynach
II miejsce – Klasa II „B” PSP w Wielgomłynach
III miejsce – Grupa „0” B PSP w Wielgomłynach
Udział – Gbrupa 3 - latków PSP w Wielgomłynach
Udział – Gbrupa 4 - latków PSP w Wielgomłynach
Udział – Gbrupa 5 - latków PSP w Wielgomłynach
Udział – Gbrupa 0 „A” PSP w Wielgomłynach
Udział – Klasa I „A” PSP w Wielgomłynach
Udział – Klasa I „B” PSP w Wielgomłynach
Babka Wielkanocna
I miejsce – Iwona Mofina
II miejsce – Agnieszka Gwiazda - Koćwin
III miejsce – Jolanta Dawid
III miejsce – KGW „Karczowianki” w Karczowie
Udział - Maria Sztandersska, Lena Kopiecka, Tobiasz Kopiecki
Udział - Grażyna Bukowska
Udział - Klasa I „A” PSP Wielgomłyny
Udział - Magdalena Ptaszek
Udział - Grupa 5-latków PSP w Wielgomłynach
Udział - Grupa 4-latków PSP w Wielgomłynach
Udział - KGW „Zagórzanki” w Zagórzu
Udział - Wiktoria i Franciszek Liczberscy
Udział - Grupa 3-latków PSP w Wielgomłynach
Udział - KGW „Szprychy” w Niedośpielinie
Udział - Justyna Makowska
Udział - Alicja Makowska
Udział - Agnieszka Szczepańska
Udział - Renata Konieczna
Udział - Klasa 2 „B” PSP w Wielgomłynach
Udział - Aleksandra Skraboń
Ozdoba Wielkanocna
Dzieci do VIII klasy:
I miejsce – Maria Sztanderska
II miejsce – Tatiana Murlinkiewicz
III miejsce – Wiktoria Liczberska
III miejsce – Franciszek Liczberski
Udział – Lena Kopiecka
Udział – Jan Kot
Udział – Katarzyna Wieloch
Udział – Filip Koćwin
Udział – Paweł Orzeł
Udział – Bartłomiej Ciszewski
Udział – Zofia Ciszewska
Udział – Antoni Borycki
Udział – Alicja Makowska
Udział – Maja Sawka
Młodzież i dorośli:
I miejsce – Magdalena Skowron
II miejsce – Monika Orzeł
III miejsce – Paulina Wieloch
Udział – Agnieszka Gwiazda-Koćwin
Udział – Anna Nowak
Udział – Anna Gaik
Udział – Katarzyna Ciszewska
Gratulujemy wszystkim laureatom i wyróżnionym. Dziękujemy za stworzenie pięknej, świątecznej atmosfery i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu!
Tekst i zdjęcia: GOKiS Wielgomłyny