W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Święta tuż tuż ...

07.12.2023

W Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu, przez dwa kolejne dni, zorganizowano atrakcje dla dzieci z terenu naszej gminy.

Duża grupa kilkuletnich dzieci z wójtem gminy, jedną Panią oraz świętym Mikołajem pozuje do zdjęcia na małej scenie w sali widowiskowej. Dzieci uśmiechają się. Kilkoro trzyma w ręku prezenty.

W Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu, przez dwa kolejne dni, zorganizowano atrakcje dla dzieci z terenu naszej gminy.

Chętnych, którzy odpowiedzieli na zaproszenie wójt Bogumiły Dyktyńskiej, było bardzo wielu. Dzieci, pod opieką wychowawców z GOK-u, przygotowały ozdoby choinkowe, a następnie własnoręcznie wykonane bombki, skrzaty i łańcuchy zawiesiły na drzewku na zewnątrz budynku. Choinka w świątecznej szacie wyglądała przepięknie i cieszyła przede wszystkim dzieci. Rodzice także pomagali w dekorowaniu drzewka. Śnieg i mróz dopełniły przedświątecznego klimatu. Na zakończenie spotkania wszyscy skosztowali świątecznych pierników, a na rozgrzewkę była gorąca czekolada.

5 grudnia Święty Mikołaj dotarł do Ośrodka Kultury i obdarował upominkami ponad 260 dzieci z naszej gminy. Wcześniej odbył się występ grupy cyrkowej, który zachwycił oglądających. Była świetna zabawa, radość najmłodszych i pamiątkowe zdjęcia z Mikołajem.

O stronę organizacyjną obu wydarzeń zadbali pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu z dyrektor Wioletą Drozdowską na czele.

Zdjęcia (13)

{"register":{"columns":[]}}