W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Akademia z Okazji Dnia Niepodległości w ZSUiS

Młodzież w czasie akademii z okazji Dnia Niepodległości

"Zakorzenieni w Historii, Kierowani Wolnością"

 

Mamy zaszczyt podzielić się z Państwem radosną informacją dotyczącą wyjątkowego wydarzenia, które miało miejsce w naszej szkole. Z dumą informujemy, że z okazji obchodów Narodowego Święta Niepodległości odbyła się uroczysta Akademia, której celem było uczczenie i upamiętnienie historycznego momentu odzyskania niepodległości przez Polskę.

Wydarzenie to było wyjątkową okazją do wspólnej refleksji nad wartościami patriotycznymi oraz uhonorowania tych, którzy poświęcili swoje życie dla niepodległej Ojczyzny. Akademia odbyła się w dniu 10 listopada, a wzięli w niej udział uczniowie, nauczyciele oraz cała społeczność szkolna.

Program artystyczny przygotowany przez naszych utalentowanych uczniów obejmował patriotyczne pieśni, recytacje wierszy oraz inscenizacje, które przypomniały nam o ważnych wydarzeniach z historii Polski. W trakcie uroczystości nie zabrakło także wzruszających wystąpień uczniów, którzy dzielili się swoimi refleksjami na temat znaczenia niepodległości dla współczesnego pokolenia.

Podczas Akademii zwróciliśmy uwagę nie tylko na aspekt historyczny, ale również na to, jak ważne jest kultywowanie wartości patriotycznych we współczesnym społeczeństwie. Chcieliśmy, aby to wydarzenie stanowiło inspirację do pogłębienia wiedzy o historii Polski oraz do rozwijania świadomości narodowej wśród młodego pokolenia.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i wkład w przygotowanie tego wyjątkowego przedsięwzięcia. Jesteśmy dumni z naszej społeczności, która potrafi celebrować ważne chwile z historii naszego kraju.

Mamy nadzieję, że Akademia z okazji Dnia Niepodległości pozostawiła trwałe wrażenia i pobudziła do refleksji nad sensem słów "Bóg, Honor, Ojczyzna".

                                                                                         

                                                                                            Z wyrazami szacunku,

                                                                                            Dyrekcja Zespołu Szkół Usługowych i Spożywczych

{"register":{"columns":[]}}