W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Promocja naszej szkoły na Pikniku SP nr 2

Piknik SP nr 2

     W poniedziałek 3 czerwca 2024 r. uczennice naszej szkoły z kierunków technik usług fryzjerskich i technik stylista uczestniczyły w obchodach Międzynarodowego Dnia Dziecka na terenie Ośrodka Rekreacyjnego „Przystanek Kwiatowa”, który został przygotowany przez Szkołę Podstawową nr 2 w Jaśle.

Wśród licznych atrakcji przygotowanychz tej  okazji,  znajdowało się po raz kolejny -  promujące naszą szkołę - stanowisko wizażu i stylizacji fryzur, gdzie uczennice niestrudzenie wyczarowywały młodszym koleżankom warkoczyki, loki, wplatały we włosy kolorowe ozdoby, dekorowały ręce oraz twarze farbami i brokatem.  Wśród chłopców dużym powodzeniem cieszyły się irokezy  wykonywane na włosach kolorowymi sprayami i  ozdabianie twarzy barwami jasielskiego klubu piłkarskiego, a także postaciami ze znanych komiksów.

Był to po raz kolejny, niezwykle aktywny i radosny czas, spędzony na świeżym powietrzuNasze uczennice z dużym zaangażowaniem udzielały się fryzjersko i plastycznie uatrakcyjniając imprezę – serdecznie im za to dziękujemy.  Zapraszamy do galerii zdjęć.

Zdjęcia (7)

{"register":{"columns":[]}}