W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Nagroda „Bene Meritus – dobrze zasłużony”

Nagrodzona Katarzyna Syrek ze Starostą Jasielskim Adamem Pawlusiem

Najlepsi uczniowie szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu jasielskiego 14 czerwca br. otrzymali wyróżnienia "Bene Meritus - dobrze zasłużony" z rąk Starosty Jasielskiego  Adama Pawlusia.

W tym roku to prestiżowe wyróżnienie zdobyło 10 najzdolniejszych uczniów , w tym uczennica naszej szkoły - Katarzyna Syrek z klasy 2Ts. Podczas nauki dała się poznać jako osoba,  która  zawsze wzorowo wypełnia obowiązki wynikające ze Statutu Szkoły. Katarzyna zajęła III miejsce w konkursie na esej ,, Człowiek, który wstrzymał słońce – Kopernik rewolucjonista.” Uczennica uzyskała również wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie ,,Na nutę Kantyczek”. Zawsze punktualna i zdyscyplinowana, o wysokiej kulturze osobistej, odpowiedzialna za powierzone obowiązki jest przykładem wzorowego traktowania obowiązków szkolnych. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

     Celem wyróżnienia „Bene Meritus” przyznawanego przez Zarząd Powiatu w Jaśle jest nagradzanie tych uczniów szkół ponadpodstawowych - którzy nie tylko osiągają znakomite wyniki w nauce, ale reprezentują swoją szkołę w konkursach, zawodach, olimpiadach i turniejach, angażują się w działalność samorządu szkolnego, są organizatorami życia szkoły, propagują wśród rówieśników wartościowe formy rozwijania zainteresowań, rozrywki i rekreacji oraz wykazują pomoc, życzliwość i uczynność w stosunku do kolegów.

     Kandydatów do wyróżnienia „Bene Meritus” zgłaszają wychowawcy klas po zasięgnięciu opinii samorządu klasowego, zaś Rada Pedagogiczna każdej szkoły wyłania jednego ucznia i przedstawia go Zarządowi Powiatu w Jaśle wraz z prezentacją jego osiągnięć.

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}