W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Wyjazd na lodowisko

25.01.2024

Młodzież ZSUiS w Jaśle w czasie rekreacji na lodowisku

Tuż przed feriami zimowymi – 25 stycznia bieżącego roku - nauczycielom wychowania fizycznego z naszej szkoły udało się zorganizować wyjazd na lodowisko do Krosna. Uczestnikami wyjazdu były uczennice z klasy 1Tfm, 2Tm i 3Ts oraz opiekunowie A. Czarnecka,  M. Jałowy i R. Grabolus.

Celem wyjazdu było propagowanie sportu zimowego i aktywnego stylu życia, doskonalenie umiejętności łyżwiarskich, integracja grupy oraz dobra zabawa. Dziewczyny, oderwane na parę godzin od ławek szkolnych i Internetu, mogły poprawić swoją koordynację ruchową oraz odporność, co jest szczególnie ważne przed zbliżającymi  się feriami  zimowymi.

Chociaż pogoda w tym dniu nie dopisywała, bo było zimno i deszczowo, to jednak uczennicom dopisywał humor i na lodowisku dawały popis swoich umiejętności. Niektórym zdarzały się niegroźne upadki, ale szybko się podnosiły i z ogromną determinacją podejmowały się dalszej nauki jazdy na lodowej tafli, walcząc śmiało z grawitacją.
W drodze powrotnej wstąpiliśmy do Mc Donalda, aby  uzupełnić  stracone wcześniej kalorie. Młodzież z
relaksowana i zadowolona ze wspólnie spędzonego czasu, bezpiecznie wróciła  do domów ze świadomością, że wyjazd należy w przyszłości koniecznie powtórzyć.

Organizatorzy

Zdjęcia (6)

{"register":{"columns":[]}}