W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

DNI OTWARTE W ZSUiS

Stoisko ZSUiS na giełdzie zawodów

     Ubiegły tydzień był w ZSUiS pełen wrażeń, a to m.in. za sprawą dni otwartych, które odbyły się w tym czasie. W ciągu tych pięciu dni gościliśmy w murach naszej szkoły uczniów klas ósmych szkół podstawowych powiatu jasielskiego i ich nauczycieli, aby mogli się oni zapoznać z naszą bogatą ofertą edukacyjną.
     Dni otwarte zostały zorganizowane równolegle z odbywającą się w dniach 17 – 21.04. Giełdą Zawodów. Oba te wydarzenia były okazją, aby zaprezentować ósmoklasistom prowadzone w naszej szkole zawody i ich specyfikę oraz nowocześnie wyposażone pracownie szkolne, w których nasi uczniowie zdobywają swoje zawodowe umiejętności. Z zaproszenia do udziału w dniach otwartych skorzystały liczne grupy młodzieży ze szkół podstawowych wraz ze swoimi nauczycielami. Odwiedzili oni pracownie fryzjerskie, odzieżowe oraz stylizacji i wizażu, a także cukierniczą, gastronomiczną, analizy żywności, chłodnictwa i klimatyzacji, gdzie mogli porozmawiać z uczniami i nauczycielami przedmiotów zawodowych, obserwować przebieg zajęć, dowiedzieć się o możliwościach związanych z wykonywaniem poszczególnych zawodów.
     Mamy nadzieję, że pobyt w ZSUiS udowodnił naszym gościom, że kształcenie zawodowe to dobry wybór oraz pomoże im w podjęciu trafnej decyzji związanej z dalszą nauką i przyszłą karierą zawodową. Zespół Szkół Zawodowych i Spożywczych w Jaśle oferuje kształcenie:

  • w technikum (technik chłodnictwa i klimatyzacji, technik stylista, techniktechnologii żywności, technik usług fryzjerskich)
  • w szkole branżowej I stopnia (cukiernik, fryzjer, każdy zawód – w klasie wielozawodowej)

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami nt. poszczególnych zawodów w zakładce „Rekrutacja”.

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}