Najpiękniejszy stroik wielkanocny
Oddział ratunkowy PCK Jasło zorganizował w marcu konkurs na: "Najpiękniejszy stroik wielkanocny". Stroiki można było oddawać do 15. 03. 2024 r. Konkurs odbywał się w trzech kategoriach: przedszkola, szkoły podstawowe oraz szkoły średnie i wyższe. Do konkursu przyłączyli się także uczniowie ZSUiS, którzy podzielili się swoimi talentami
i kreatywnością tworząc wyjątkowe dekoracje świąteczne.
Konkurs przebiegał w dwóch etapach: etap pierwszy - szkolny i drugi - międzyszkolny.
Na etapie szkolnym przyznano następujące miejsca i wyróżnienia:
I miejsce - Karolina Fuk, klasa 3 Tfm,
II miejsce - Wiktoria Szostak, klasa 2 Tfk
III miejsce - Anna Mocek, klasa 2 c
Wyróżnienie - Magdalena Kmiotek, klasa 1 Tfm oraz Gracjan Brągiel, klasa 1 c
Uczniowie zostali nagrodzeni dyplomami i nagrodami ufundowanymi przez OR PCK Jasło oraz księgowość ZSUiS.
Zwyciężczynią etapu międzyszkolnego z ZSUiS została Wiktoria Szostak z klasy 2 Tfk, która otrzymała wyróżnienie oraz dodatkową nagrodę.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, gratulujemy wspaniałych pomysłów i osiągnięć oraz życzymy dalszych sukcesów.
Opiekunkami konkursu były: Danuta Pietrusza i Iwona Syzdek.