W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Chełmie prowadzi Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK). Punkt znajduje się na terenie  bazy Zakładu Oczyszczania Miasta przy ul. Bieławin 5a w Chełmie.

PSZOK dostępny jest wyłącznie dla mieszkańców miasta Chełm. Dostarczenie odpadów jest możliwe wyłącznie za okazaniem dokumentu potwierdzającego fakt zamieszkiwania na terenie Chełma. Właściciele nieruchomości, którzy złożyli deklarację i nie posiadają zaległości w opłatach za gospodarowanie odpadami komunalnymi mogą nieodpłatnie przywozić odpady komunalne. Jednocześnie do PSZOK nie przyjmujemy odpadów wynikających z prowadzonej działalności gospodarczej. Mieszkaniec zobowiązany jest do samodzielnego rozdzielenia przywiezionych odpadów wg frakcji i do załadowania ich do odpowiednich pojemników/kontenerów.

PSZOK

ul. Bieławin

22-100 Chełm

tel.: 82 565 60 05 oraz 565 44 93

Godziny otwarcia

pon. - pt. - 8:00-16:00

sob. - 7:00-14:00

Regulamin PSZOK oraz wykaz przyjmowanych odpadów dostępny jest TUTAJ

{"register":{"columns":[]}}