W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Karta Chełmianina

Karta Chełmianina to program lojalnościowy skierowany do mieszkańców Chełma.

Karta Chełmianina uprawnia mieszkańców (posiadaczy Karty) do szeregu ulg i zniżek (u partnerów programu - lista poniżej), ułatwi korzystanie z obiektów i oferty kulturalnej, sportowej i rekreacyjnej w mieście. Ideą Programu Karta Chełmianina jest powstanie lokalnej sieci partnerskiej, która będzie owocnie służyła wszystkim mieszkańcom naszego miasta.

Poza tradycyjną kartą w formie dokumentu z tworzywa sztucznego, dodatkową możliwością korzystania z Programu w sposób mobilny, jest dedykowana aplikacja zainstalowana na smartfonach (jest do pobrania w sklepach Google Play oraz App Store na smartfonach). Program Karta Chełmianina będzie również posiadał własną stronę internetową ze wszelkimi informacjami na temat programu. Link do strony będzie znajdował się TUTAJ.

Użytkownikiem Karty może być osoba, która spełnia warunki znajdującego się poniżej Regulaminu oraz zaakceptuje jego postanowienia.

  • Od 1 czerwca 2024 roku, w sposób ciągły, prowadzony będzie nabór wniosków o wydanie Karty Chełmianina. Wniosek do pobrania znajduje się poniżej. Wypełniony należy składać w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta Chełm przy ul. Lubelskiej 65 (stanowisko na parterze w holu obiektu) lub za pośrednictwem strony internetowej. Istnieje również możliwość złożenia wniosku przy pomocy aplikacji mobilnej "Karta Chełmianina" dostępnej do pobrania w sklepach Google Play oraz App Store. Na tej podstawie wydawana będzie Karta Chełmianina.
  • Równolegle prowadzony jest nabór Partnerów do programu (KLIK). Nabór ma charakter ciągły na podstawie składanych deklaracji (wzór poniżej). Deklaracje przystąpienia Partnera do programu można składać w Urzędzie Miasta Chełm przy ul. Lubelskiej 65 w Biurze Obsługi Interesanta (stanowisko na parterze w holu obiektu).
  • W poniższym załączniku znajduje się lista Partnerów, którzy na ten moment przystąpili do programu i którzy oferują zniżki i ulgi w ramach omawianej inicjatywy. Lista będzie na bieżąco aktualizowana wraz z powiększaniem się grona Partnerów.
  • Ze strony Urzędu Miasta Chełm osobą odpowiedzialną za koordynowanie programu Karta Chełmianina jest Rzecznik Praw Mieszkańców (kontakt: anna.sobczuk@umchelm.pl, nr tel: 82 564 33 26).

Materiały

Regulamin Karty Chełmianina
Regulamin​_karta​_Chełmianina.pdf 0.12MB
Wniosek o wydanie Karty Chełmianina
Wniosek​_o​_wydanie​_Karty​_Chełmianina.pdf 0.18MB
Deklaracja dla Partnera - Karta Chełmianina
Deklaracja​_dla​_Partnera.pdf 0.09MB
Lista partnerów (19.06)
Lista​_partnerów​_(1906).docx 0.02MB
{"register":{"columns":[]}}