W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Miejska Społeczna Rada do Spraw Osób Niepełnosprawnych w Chełmie

Zgodnie z Zarządzeniem 2186/23 Prezydenta Miasta Chełm z dnia 06.07.2023 r. w sprawie powołania składu Miejskiej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych w Chełmie Prezydent Miasta Chełm powołał następujące osoby do w/w Rady:

1) Panią Marię Kaszczuk – zgłoszoną przez Polski Związek Niewidomych Okręg Lubelski,

2) Pana Ryszarda Stawiarskiego – zgłoszonego przez Stowarzyszenie „25+ Nasza Przyszłość”,

3) Panią Jolantę Konopko – zgłoszoną przez Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci „O uśmiech dziecka”,

4) Panią Agnieszkę Filipczuk – zgłoszoną przez Stowarzyszenie Ośrodek Wspierania Rodziny w Chełmie,

5) Panią Monikę Rycko – Pełnomocnik Osób Niepełnosprawnych - Departament Spraw Obywatelskich

Zgłaszanie kandydatów na członków

Ogłoszenie Prezydenta Miasta Chełm z dnia  15 czerwca 2023 r. w sprawie zgłaszania kandydatur na członków Miejskiej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych w Chełmie. Uprzejmie informujemy, że termin składania zgłoszeń upływa w dniu 26.06.2023 r. 

Aby zgłosić kandydata należy wypełnić Kartę zgłoszeniową oraz Oświadczenie o wyrażeniu dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów powołania składu Miejskiej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych w Chełmie i złożyć w Urzędzie Miasta Chełm, ul. Lubelska 65, 22-100 Chełm.

Treść ogłoszenia w załączniku:

Materiały

Ogłoszenie
OgłoszenieN.pdf 0.42MB
{"register":{"columns":[]}}