W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Dlaczego Chełm?

Na zdjęciu widok z góry ronda i ulice. Na rondzie ułożony herb miasta.

Miasto do życia

Postępujące trendy związane z filozofią „slow life” to kierunek, w którym podąża miasto, dzięki czemu staje się alternatywą do wielkich metropolii i aglomeracji. Spokojne życie, które zapewnia więcej czasu dla siebie i rodziny, nie wyklucza podejmowania pracy w sektorach outsourcingu. W świetle aktualnych trendów związanych z pracą zdalną, to propozycja dla młodych, aktywnych osób, ceniących sobie czas! Znajdź spokój, równowagę i satysfakcję z życia i pracy w Chełmie!

Miasto zielone

Chełm to miasto zielone. Ogromna i różnorodna liczba terenów zielonych, rozbudowa zielonej komunikacji w postaci udogodnień dla pieszych i rowerzystów, czynią z Chełma miejsce spędzania czasu wolnego zdrowo i aktywnie.

Miasto wykwalifikowanej kadry

Rozwinięta sfera edukacji zawodowej to łatwy dostęp do wykwalifikowanej kadry w zawodach związanych z mechaniką, automatyką, ale również informatyką, czy zdrowiem. Ponadto działalność Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej czyni z Chełma miasto „wysokich lotów”, ponieważ szkoła lotnicza jest najlepszą uczelnią tego typu w Polsce. Budowa Miasteczka Medycznego pozwoli natomiast wzmocnić potencjał Miasta w kierunkach medycznych.

Miasto o strategicznym położeniu

Znajdujący się zaledwie 24 km od Ukrainy Chełm jest niezwykle atrakcyjną lokalizacją zarówno dla inwestorów krajowych jak i zagranicznych. Doskonałe położenie pozwala na prowadzenie działalności na terenie państw Unii Europejskiej, a także umożliwia szybki dostęp do krajów Europy Wschodniej spoza wspólnoty.

Miasto atrakcyjne dla inwestorów

Chełm jest Miastem, które w ramach Polskiej Strefy Inwestycji zapewnia maksymalną dopuszczalną na terenie UE pomoc publiczną, która sięga 70% poprzez zwolnienie z podatku dochodowego (do 15 lat). Prowadzone w sposób nowoczesny, a przy tym aktywny Biuro Obsługi Inwestorów zapewnia wsparcie zarówno na etapie planowania inwestycji, jej przygotowania, a także w trakcie funkcjonowania firmy.

Miasto wielkich inwestycji

W ostatnich latach Miasto Chełm ulega znacznym przemianom społecznym i gospodarczym. Liczne inwestycje w postaci budowy dróg, obwodnic, rozwoju mieszkalnictwa oraz tworzenia infrastruktury dla biznesu, czy oferty turystycznej i kulturalnej, pozwalają myśleć o Chełmie nie tylko jako miejscu do prowadzenia działalności gospodarczej, ale również mieście do życia.

{"register":{"columns":[]}}