W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zespół CHKS Arka Chełm gotowy do sezonu

Zdjęcie przedstawia kilkanaście osób stojących wewnątrz budynku, pozujących do zdjęcia i unoszących do góry kciuki

Zawodnicy oraz sztab CHKS Arka Chełm odwiedzili w poniedziałkowe popołudnie Urząd Miasta. Na miejscu spotkali się m.in. z wiceprezydent Dorotą Cieślik.

Siatkarze mieli okazję porozmawiać z wiceprezydent Dorotą Cieślik oraz Arturem Juszczakiem, prezesem Spółki Chełmski Klub Sportowy, do której od niedawna należy CHKS Arka.

W imieniu zawodników głos zabrał Gabriel Wlaź, dyrektor sportowy CHKS Arka, który zapowiedział, że w nadchodzących rozgrywkach siatkarze występujący obecnie w drugiej lidze będą walczyć o awans do Tauron 1. Ligi.

Wiceprezydent Dorota Cieślik życzyła zawodnikom sukcesów. Powitała również tych, którzy dołączyli do drużyny przed zbliżającym się sezonem.

W poprzednich rozgrywkach siatkarze CHKS Arka Chełm dotarli do baraży o awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Niestety, musieli jednak uznać wyższość Astry Nowa Sól. W tym sezonie podejmą kolejną próbę awansu.

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}