W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Warsztaty informacyjne programu Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej

Zdjęcie przedstawia niebieską z żółtymi gwiazdkami flagę Unii Europejskiej zawieszoną na maszcie na tle zachmurzonego nieba.

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej zaprasza na warsztaty skierowane dla beneficjentów Funduszy Europejskich dla Polski Wschodniej z województwa lubelskiego.

Spotkania skierowane są w szczególności do przedsiębiorców oraz przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego. W ramach cyklu spotkań zostaną zaprezentowane założenia programu i możliwości wsparcia z programu Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej 2021-2027.

Warsztaty regionalne odbędą się dn. 16 czerwca 2023r. w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym przy ul. Bohdana Dobrzańskiego 3 w Lublinie, od godz. 11:00 Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Liczba miejsc jest ograniczona. Więcej informacji i rejestracja na stronie: www.warsztatyfepw.pl

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}