W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Utrudnienia w ruchu przy ul. Lubelskiej

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie znak zakazu w kształcie trójkąta z wykrzyknikiem oraz dłoń z podniesionym palcem serdecznym, po prawej stronie na beżowym tle z zarysem wykrzyknika napis Ostrzeżenie.

Z uwagi na zaplanowane prace przy usunięciu awarii sieci wodno-kanalizacyjnej 4 sierpnia wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym na ul. Lubelskiej (odcinek od skrzyżowania z ul. Szpitalną do przejazdu kolejowego "Chełm Miasto").

Rozpoczęcie prac nastąpi około godz. 4:00 rano, a planowany termin ich zakończenia przewidziany jest o godz. 13:00.

Prosimy o zachowanie ostrożności i w miarę możliwości omijanie tego odcinka ulicy Lubelskiej. Podane godziny ograniczeń w ruchu drogowym mogą ulec zmianie. Ponadto informujemy, że odbudowa nawierzchni po wykonanych pracach związanych z usunięciem awarii nastąpi do końca bieżącego tygodnia, co może negatywnie wpływać na płynność przejazdu.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia oraz liczymy na wyrozumiałość.

{"register":{"columns":[]}}