W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Utrudnienia w ruchu pieszym na wiadukcie przy al. Armii Krajowej

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie dłonie trzymające smartfon, po prawej stronie grafiki na beżowym tle z zarysem kartki napis Komunikat.

W związku z rozpoczynającymi się pracami związanymi z zabezpieczeniem skarpy po północnej stronie wiaduktu wzdłuż al. Armii Krajowej, w dniu 24 maja (środa), od godzin południowych, całkowicie wyłączony z użytkowania zostanie chodnik zlokalizowany po jego wschodniej stronie.

Przejście pomiędzy ul. Rejowiecką (rondo WiN, DK12) oraz ul. Lubelską i Zielną w obu kierunkach będzie możliwe wyłącznie chodnikiem zlokalizowanym po zachodniej stronie wiaduktu. Stosowne tablice informacyjne zostaną zamontowane po obu stronach wiaduktu, w tym przy łącznicach, przy skrzyżowaniu ul. Zielnej z ul. Obłońską oraz przy skrzyżowaniu al. Armii Krajowej z ul. Lubelską (przy przystanku KFC).

Utrudnienia potrwają do przyszłego tygodnia, kiedy planowane jest przeniesienie robót i wykonanie prac zabezpieczających na chodniku zlokalizowanym po stronie zachodniej wiaduktu. Ze względów bezpieczeństwa i konieczności wykonania wykopu oraz usunięcia zniszczonych elementów chodnika, a następnie wypełnienia wierzchniej warstwy betonem - nie jest możliwe utrzymanie ruchu pieszych w tym miejscu.

{"register":{"columns":[]}}