W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Sprzątanie świata!

Sprzątanie Świata

Zapraszamy do udziału w akcji „Sprzątanie świata – Polska 2022”. Wystarczy wypełnić prosty formularz w internecie, uzbroić się w dobry humor i szczyptę czasu, aby w dniach 4, 5 lub 6 października pokazać „śmieciom”, gdzie ich miejsce.

Do akcji posprzątania Chełma zapraszamy wszystkich – przedszkolaków, uczniów, studentów, pracodawców, pracowników, urzędników oraz seniorów. Jeżeli leży Wam na sercu ekologia, środowisko oraz porządek, to nie możecie pominąć akcji oczyszczania Chełma w ramach globalnej inicjatywy „Sprzątanie świata – Polska 2022”.

Jak wziąć udział w akcji? To proste. Wystarczy wejść w internet pod ten LINK. Znajdziecie tam krótką ankietę. Wypełnienie zajmie Wam nie dłużej niż 30 sekund. Potem skontaktujemy się z Wami i uzgodnimy szczegóły dostarczenia worków i rękawiczek oraz odbioru zebranych śmieci.

Akcja jest rozłożona na trzy dni: 4, 5 i 6 października. Wybieracie dogodny dla Was termin oraz zakątek Chełma, który chcecie posprzątać. Śmieci odbierzemy z miejsca wskazanego przez Was w internetowej ankiecie. Na Wasze zgłoszenia udziału w akcji czekamy do 1 października.

Podczas akacji sprzątania nie żałujcie telefonów i róbcie zdjęcia oraz filmy. Efektami Waszej pracy podzielcie się podczas Pikniku Ekologicznego w dniu 7 października, który zorganizujemy przy Chełmskiej Bibliotece Publicznej im. Marii Pauliny Orsetti w Chełmie, w godz. od 13:00 do 15:00.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Jeżeli Macie pytania organizacyjne, to czekamy pod numerem telefonu 81 747 99 44 lub pod adresem email: sprzatanie@premiumoutdoor.com.pl.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}