W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Spotkanie z przedstawicielami organizacji pozarządowych [ZAPROSZENIE]

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie kobietę i mężczyznę w strojach biurowych, rozmawiających ze sobą, po prawej stronie na beżowym tle zarys grafiki z literą i oraz napis Informacja.

Serdecznie zapraszamy na konsultacje projektu ,,Programu współpracy Miasta Chełm z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2023 rok”, które odbędą się w dniu 30 września 2022 r. o godz. 14:00 w Wydziale Polityki Społecznej w Departamencie Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Chełm ul. Obłońska 20 sala Nr 2.

Spotkanie poświęcone będzie omówieniu propozycji do w/w dokumentu, złożonych w formie ankiet konsultacyjnych oraz wypracowaniu jego ostatecznej formy i zakresu współpracy Miasta Chełm z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 20 22 r. poz. 1327 z późn. zm.).

Jednocześnie informujemy, iż ramowy dokument znajduje się na stronie internetowej Urzędu Miasta Chełm (TUTAJ).

{"register":{"columns":[]}}