W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Rusza nabór do III edycji Konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP

plakat

Szanowni Mieszkańcy, rusza nabór do III edycji Konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP.

Konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP organizowany jest przez Kancelarię Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Został zainicjowany przez Małżonkę Prezydenta RP – Agatę Kornhauser–Dudę, został objęty Jej Honorowym Patronatem.

Zgłoszenia do Konkursu przyjmowane będą do 12 marca 2023 r.

Ten Konkurs ukazuje, jak wiele Kół działa w całej Polsce oraz jak wspaniałe mają dokonania. To także sposobność, aby lepiej się poznać, nawiązać współpracę lub wymienić doświadczenia – mówi Agata Kornhauser–Duda.

Koła Gospodyń Wiejskich zgłaszają się samodzielnie poprzez przesłanie pocztą elektroniczną na adres: konkurs.KGW@prezydent.pl:

– poprawnie wypełnionej i podpisanej karty zgłoszeniowej (w wersji *.pdf oraz *.doc/docx), której wzór określony został w Załączniku nr 1 do Regulaminu Konkursu
– potwierdzenia wpisu Koła do odpowiedniego rejestru
– krótkiego amatorskiego materiału audiowizualnego przygotowanego i nagranego przez Koło, trwającego nie dłużej niż 120 sekund, promującego działalność Koła.

plakat wydarzenia

Materiał audiowizualny powinien: zawierać nazwę KGW oraz logo (w przypadku Kół, które nie posiadają loga, w materiale powinna znaleźć się nazwa Koła); prezentować najważniejsze informacje o Kole, w tym profil działalności oraz informacje o realizowanych przez Koło inicjatywach.

Materiał należy przesłać w formie jednego pliku, z wykorzystaniem jednej z platform do przesyłania plików (np. WeTransfer, FromSmash, MyAirBidge), a wygenerowany link przesłać w treści e–maila zawierającego kartę zgłoszeniową.

Szczegółowe informacje dostępne TUTAJ

Materiały

Regulamin III edycji konkursu
Regulamin​_III​_edycji​_Konkursu​_dla​_Kół​_Gospodyń​_Wiejskich​_o​_Nagrodę​_Małżonki​_Prezydenta​_RP.pdf 0.47MB
Karta​_zgłoszeniowa​_Załącznik​_nr​_1​_do​_Regulaminu
Karta​_zgłoszeniowa​_Załącznik​_nr​_1​_do​_Regulaminu.pdf 0.38MB
Karta​_zgłoszeniowa​_Załącznik​_nr​_1​_do​_Regulaminu
Karta​_zgłoszeniowa​_Załącznik​_nr​_1​_do​_Regulaminu.docx 0.02MB
plakat​_kgw​_III​_edycja​_druk​_
plakat​_kgw​_III​_edycja​_druk​_(1).pdf 0.79MB
{"register":{"columns":[]}}