W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Renata Ciepłowicz

Sekretarz Miasta Chełm

Renata Ciepłowicz

Renata Ciepłowicz

Od grudnia 2021 roku Sekretarz Miasta Chełm.

Absolwentka II Liceum Ogólnokształcącego im. gen. Gustawa Orlicz-Dreszera w Chełmie oraz Wydziału Geodezji i Gospodarki Przestrzennej Akademii Rolniczo – Technicznej w Olsztynie. Ukończyła również studia podyplomowe w zakresie „Legislacji samorządowej” w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie.

Pracę w samorządzie rozpoczęła w 1997 roku w Wydziale Geodezji, Kartografii i Mienia Komunalnego Urzędu Miasta Chełm. Od 2007 roku pracowała na stanowisku koordynatora w referacie regulacji terenowo prawnych nieruchomości, od 2017 roku na stanowisku dyrektora tego Wydziału. Od 2019 roku pracowała jako kierownik Wydziału Nieruchomości, natomiast od 2020 roku jako zastępca dyrektora Departamentu Architektury Geodezji i Inwestycji.

{"register":{"columns":[]}}