W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Pożegnanie pastora Henryka Skrzypkowskiego, który kończy posługę w Chełmie

Dwie osoby stoją wewnątrz budynku na ołtarzu w kościele baptystów. Jedna z osób czyta list i trzyma w ręce mikrofon. Druga stoi obok i słucha.

W niedzielę 4 czerwca, po nabożeństwie w chełmskim kościele Baptystów, odbyło się oficjalne pożegnanie pastora Henryka Skrzypkowskiego, który po wielu latach kończy swoją posługę w Chełmie.

Za ogromny wkład m.in. w życie społeczne miasta, a także działalność na rzecz pieczy zastępczej i prowadzenie Rodzinnego Domu Dziecka pastorowi oraz jego małżonce Bogumile Skrzypkowskiej podziękowała Renata Ciepłowicz - Sekretarz Miasta Chełm.

- Z całego serca pragnę podziękować za Państwa aktywne zaangażowanie w życie miasta na wielu płaszczyznach. Cieszę się, że chełmski samorząd miał w Państwu tak oddanego i godnego zaufania partnera. To niezwykle budujące - powiedziała Sekretarz Miasta

{"register":{"columns":[]}}