W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Powraca Retro Fest! Festiwal Muzyki Rozrywkowej Dwudziestolecia Międzywojennego ponownie w Chełmie

Zdjęcie przedstawia grafikę z napisem "Retro Fest 27 sierpnia" - "Idziemy w Tango"

Retro Fest powraca! Festiwal Muzyki Rozrywkowej Dwudziestolecia Międzywojennego, który swój debiut na chełmskiej mapie wydarzeń kulturalno-rozrywkowych miał w ubiegłym roku, odbędzie się 27 sierpnia na skarpie przy Chełmskim Domu Kultury.

Retro Fest, czyli Festiwal Muzyki Rozrywkowej Dwudziestolecia Międzywojennego, po raz pierwszy odbył się w dniach 14-15 sierpnia ubiegłego roku. Wydarzenie, którego uczestnicy mogli posłuchać muzyki z okresu międzywojnia, zgromadziło nie tylko chełmian, ale i wielu przyjezdnych. Film podsumuwujący zeszłoroczną edycję dostępny jest TUTAJ.

27 sierpnia, na skarpie przy Chełmskim Domu Kultury, odbędzie się kolejna edycja wydarzenia. - Ponownie w tym roku zabierzemy Was w szaloną podróż do świata rewiowych teatrzyków, rautów, podróży Luxtorpedą i wycieczek automobilem! Zapraszamy na retro potańcówkę z Orkiestrą z Kina Corso - zachęca "Chadek", organizator Retro Fest.

Podobnie jak w 2021 roku dla osób, które pojawią się na potańcówce w strojach inspirowanych modą dwudziestolecia międzywojennego, zorganizowany zostanie konkurs!

Fotorelacja z ubiegłego roku TUTAJ.

Zachęcamy do śledzenia mediów społecznościowych oraz strony internetowej Chełmskiego Domu Kultury, gdzie publikowane będą szczegółowe informacje.

{"register":{"columns":[]}}