W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Nakarm Zwierzynę - Zgarnij Roślinę

Plakat przedstawia zdjęcie psa i kota z napisem "Nakarm Zwierzynę - zgarnij roślinę". Plakat informuje o zbiórce suchej i mokrej karmy dla kotów i psów ze schronisk, stowarzyszeń oraz fundacji. Wydarzenie odbędzie się 6 lipca 2024 roku o godzinie 11:00 do 14:00 na Placu Gdańskim w Chełmie.

Serdecznie zapraszamy na piknik ekologiczny organizowany przez Departament Komunalny Urzędu Miasta Chełm w dniu 6 lipca 2024 r. od godz. 11.00 do 14.00 na Placu Gdańskim w ramach obchodów Dni Chełma.

W trakcie pikniku odbędzie się zbiórka karmy dla psów i kotów za sadzonki roślin pn. "NAKARM ZWIERZYNĘ - ZGARNIJ ROŚLINĘ!"

Podczas imprezy mieszkańcy będą mogli uzyskać informacje dotyczące prawidłowej segregacji odpadów komunalnych, możliwości uzyskania dofinansowania z programu "Czyste powietrze" i "Ciepłe mieszkanie" oraz ochrony zwierząt. Zapewniamy dobrą zabawę, warsztaty i konkursy ekologiczne.

Gorąco zachęcamy!

Materiały

Plakat
zbiorka​_karmy​_plakat​_piknik​_2024.pdf 11.77MB

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}