W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Mapuj Pomoc - największa baza pomocy dla uchodźców i uchodźczyń z Ukrainy

Zdjęcie przedstawia grafikę z napisem: "Mapuj Pomoc - Największa, Ogólnopolska Baza Pomocy Dla Uchodźców/-CZYŃ z Ukrainy"

Wystartowała ogólnopolska kampania informacyjna "Mapuj Pomoc". Jej głównym celem jest zwiększenie świadomości uchodźców i uchodźczyń z Ukrainy na temat tego, gdzie znaleźć określony rodzaj wsparcia (psychologicznego, prawnego, medycznego etc.) w dowolnym regionie Polski.

- Chcemy dotrzeć z informacją o Mapuj Pomoc szczególnie do osób w procesie relokacji – tych, które opuszczają punkty recepcyjne i punkty czasowego pobytu, przemieszczają się w inne rejony naszego kraju. W naszej bazie (która cały czas się rozwija) potrzebujący mogą obecnie znaleźć ponad 1000 centrów pomocy materialnej i usługowej. Właśnie dlatego Mapuj Pomoc to dla nich wyjątkowo skuteczne narzędzie, dzięki któremu łatwo i szybko dowiedzą się, gdzie oferowany jest konkretny rodzaj wsparcia i na jakich warunkach można z niego skorzystać - informują organizatorzy.

- W ramach kampanii w całym kraju, w miejscach regularnie odwiedzanych przez osoby uchodźcze z Ukrainy, pojawią się nasze plakaty ilustrujące mapę pomocy, którą stworzyliśmy i którą cały czas rozwijamy - dodają.

Szczegóły TUTAJ.

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}