W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Kurs dla uczniów klas maturalnych. Informacja

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie kobietę i mężczyznę w strojach biurowych, rozmawiających ze sobą, po prawej stronie na beżowym tle zarys grafiki z literą i oraz napis Informacja.

Szanowni Rodzice,

Drodzy Uczniowie klas maturalnych

Do egzaminów w maju pozostały już tylko 4 miesiące!

Zachęcamy do skorzystania z bardzo atrakcyjnej oferty intensywnych kursów dla uczniów klas maturalnych prowadzonych w formule online (2x w tygodniu), które mogą przygotować uczniów do egzaminu kończącego edukację w szkole średniej z zakresu matematyki, j. polskiego i j. angielskiego. To już kolejna edycja kursów, która startuje 30 stycznia.

Dzięki współpracy naszego samorządu z Fundacją Miasto i Lecturus Spin-off Uniwersytetu Warszawskiego udało nam się wynegocjować dla mieszkańców bardzo konkurencyjny opust od ceny podstawowej kursu w wysokości 75%. Zapraszamy do skorzystania z tej propozycji.

Co zyskają uczniowie?

- dowiedzą się, jakie są strategie rozwiązywana zadań egzaminacyjnych

- omówią z nauczycielem kluczowe zagadnienia egzaminacyjne

- zrozumieją, z czym mają problem na lekcjach w szkole

- nadrobią zaległości

Co otrzymają rodzice?

- korzystną cenę za kurs przygotowujący do egzaminów

- 75% rabatu za kurs z jednego przedmiotu od ceny podstawowej za kurs, która wynosi 875 zł

- wsparcie i pomoc dla swoich dzieci

Intensywny kurs dla uczniów klas ósmych składa się z 25 godzin lekcyjnych (jeden przedmiot) prowadzonych w formule online (2x w tygodniu). Lekcje odbywają się na platformie e-learningowej Lecturus Junior w formie wykładów i ćwiczeń przy wsparciu nauczyciela, z wykorzystaniem różnego rodzaju aplikacji i materiałów multimedialnych dedykowanych konkretnym przedmiotom, z dostępem do VOD z minionych lekcji. Uczniowie mają do wyboru 3 przedmioty egzaminacyjne.

Zajęcia są prowadzone przez certyfikowanych trenerów oświaty, nauczycieli z całego kraju, laureatów konkursu Nauczyciel Roku z doświadczeniem w prowadzeniu zajęć online. Kursy są realizowane zgodnie z podstawą programową Ministerstwa Edukacji i Nauki, z wykorzystaniem systemu najwyższej jakości technologicznej i najwyższym poziomie bezpieczeństwa Cisco Webex.

To niewątpliwie szansa na to, by w maju nic Was nie zaskoczyło! Wejdź na https://sklep.lecturus.pl wpisz kod pocztowy, by sprawdzić informację o rabacie.

{"register":{"columns":[]}}