W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Koszenie traw i nasadzenia drzew

Zdjęcie przedstawia jedną osobę, która kosi trawę stojąc na trawniku z kosiarką ręczną. W tle sznur samochodów jadących po ulicy.

Trwają prace związane z koszeniem traw oraz nasadzeniami drzew i krzewów.

Obecnie nasadzenia (klonów oraz dębów) wykonywane są wzdłuż Drogi Krajowej nr 12 od ulicy Podgórze aż do Centrum. Podobnie sytuacja wygląda z koszeniem. Pierwsze prace również rozpoczęły się na DK12 - od ul. Podgórze.

W dalszej kolejności koszenie będzie realizowane na m.in. ul. Rejowieckiej, Al. Żołnierzy I AWP, Okszowskiej, Hrubieszowskiej.

Wykonawca prowadzi również prace związane z nasadzeniami sezonowymi i pielęgnacją rabat. W tym przypadku chodzi o Plac Niepodległości przed Gmachem, Plac Tysiąclecia oraz rondo im. Marii i Lecha Kaczyńskich.

{"register":{"columns":[]}}