W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Konsultacje społeczne dotyczące zmiany granic administracyjnych Miasta Chełm

Zdjęcie przedstawia dłoń trzymaną na klawiaturze.

24 listopada rozpoczynają się konsultacje dotyczące zmiany granic administracyjnych naszego Miasta. Chełmianie wyrażą opinię ws. przyłączenia do Miasta części obszarów obrębów ewidencyjnych znajdujących się obecnie na terenie Gminy Chełm, tj.: Depułtycze Królewskie, Koza Gotówka, Pokrówka, Srebrzyszcze i Rudka.

Głosować można na dedykowanej platformie internetowej, która dostępna jest W TYM MIEJSCU. Na stronie znajdują się wszystkie szczegółowe informacje ws. całego procesu.

Ponadto, Miasto Chełm zapewni możliwość wyrażenia opinii w utworzonych do tego celu punktach konsultacyjnych, w których udostępnione zostaną komputery z dostępem do ww. platformy, w dni robocze w następujących miejscach:

1) Urząd Miasta Chełm, ul. Lubelska 65 – w godzinach od 7:30 do 15:30,

2) Chełmska Biblioteka Publiczna im. Marii Pauliny Orsetti w Chełmie, ul. Partyzantów 40 – w godzinach od 7:30 do 15:30,

3) Chełmski Dom Kultury, Plac Tysiąclecia Państwa Polskiego 1 – w godzinach od 8:00 do 16:00.

Konsultacje trwają od 24 listopada do 7 grudnia.

{"register":{"columns":[]}}