W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Konkurs studialny na opracowanie koncepcji architektonicznej Hali Targowej

Na zdjęciu widok straganu z owocami. Stragan zlokalizowany jest wewnątrz hali targowej.

Spółka Chełmski Park Wodny i Targowiska Miejskie Sp. z o.o. w Chełmie ogłasza Konkurs studialny na opracowanie koncepcji architektonicznej Hali Targowej w obrębie ulic: Armii Krajowej, Lutosławskiego i Żarnowskiego w Chełmie wraz z zagospodarowaniem terenu przyległego.

Planowany koszt budowy hali nie może przekroczyć 7 milionów złotych. Ponadto, hala targowa powinna mieć od 2 000 do 4 000 m2 powierzchni użytkowej, a budynek być jednokondygnacyjny.

Powinien także posiadać instalację fotowoltaiczną na dachu. W projektowanej hali ma się znaleźć także strefa gastronomiczna (tzw. Food Court), miejsce do handlu warzywami i owocami oraz strefa dostaw.

Termin na składanie prac upływa 31 stycznia 2022 roku. Szczegóły TUTAJ.

{"register":{"columns":[]}}