W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Kiermasz Wielkanocny w Chełmie. Informacja dla kierowców

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie dłonie trzymające smartfon, po prawej stronie grafiki na beżowym tle z zarysem kartki napis Komunikat.

Szanowni Mieszkańcy, Miasto Chełm informuje, że w dniach 1-2 kwietnia 2023 roku odbędzie się Kiermasz Wielkanocny. Wydarzenie będzie miało charakter otwarty i jest skierowane do mieszkańców całego naszego regionu.

Dwudniowy kiermasz będzie się odbywał na deptaku przy ul. Lwowskiej w godzinach od 10.00 do 18.00. Podczas wydarzenia wystawcy będą mieli możliwość zaprezentowania się, a także sprzedaży swoich produktów.

Chełmski deptak przeobrazi się w Kiermasz Wielkanocny połączony ze strefą warsztatów rękodzieła świątecznego, a na scenie pojawią się kucharze, którzy opowiedzą też o tradycyjnych potrawach świątecznych z różnych stron naszego regionu. Na uczestników czekają m.in. specjalne pokazy kulinarne.

Miasto informuje, że w związku z Kiermaszem, w bieżącym tygodniu nastąpi zmiana organizacji ruchu: dostęp do byłego Dworca PKS przy ul. Lwowskiej zostanie ograniczony. Na teren będą mogły wjechać wyłącznie służby miejskie oraz kupcy obsługujący jarmark.

Dojazd samochodem do miejsca wydarzenia będzie możliwy dla pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony.

{"register":{"columns":[]}}