W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Informacja o indywidualnych rachunkach bankowych

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie dłonie trzymające smartfon, po prawej stronie grafiki na beżowym tle z zarysem kartki napis Komunikat.

Szanowni Mieszkańcy, informujemy, że w 2023 roku zostały utworzone indywidualne rachunki bankowe do dokonywania wpłat z tytułu:

  • podatku od nieruchomości,
  • podatku rolnego,
  • podatku od środków transportowych,   
  • opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

O indywidualnych rachunkach do dokonywania płatności z tytułu powyższych należności zostali Państwo poinformowani w decyzji ustalającej wysokość podatku lub pismem.

W związku z powyższym przypominamy, że inne należności, np. z tytułu użytkowania wieczystego, opłaty skarbowej lub innych opłat, należy wpłacać na dotychczasowy rachunek bankowy Urzędu Miasta Chełm o nr 93 1240 2223 1111 0000 3576 9596.

{"register":{"columns":[]}}