W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Dodatek dla gospodarstw domowych z tytułu wykorzystania niektórych źródeł ciepła

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie dłonie trzymające smartfon, po prawej stronie grafiki na beżowym tle z zarysem kartki napis Komunikat.

W związku z wejściem w życie ustawy z dnia 15 września 2022 r. o szczegółowych rozwiązaniach w zakresie niektórych źródeł ciepła w związku z sytuacją na rynku paliw, informujemy, że wnioski o wypłatę dodatku dla gospodarstw domowych z tytułu wykorzystania niektórych źródeł ciepła można składać:

- osobiście w Urzędzie Miasta Chełm przy ul. Obłońskiej 20, pokój nr 2 w godzinach pracy Urzędu Miasta Chełm tj. poniedziałek, środa, czwartek, piątek 7:30 – 15:30, wtorek 8:30-16:30;

- za pomocą środków komunikacji elektronicznej Platforma ePUAP - takim przypadku wniosek opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym;

- za pośrednictwem operatora pocztowego. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 539 614 624.

Wniosek o wypłatę dodatku dla gospodarstw domowych z tytułu wykorzystania niektórych źródeł ciepła składa się w terminie do dnia 30 listopada 2022 r.

Materiały

Wniosek o wypłatę dodatku pellet-gaz-olej-drewno
wnioskeko-wyplate-dodatku-pellet-gaz-lpg-olej-drewno.pdf 0.24MB
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych - dodatek
zgoda​_na​_przetwarzanie​_danych​_osobowych​_dod​_weglowy.pdf 0.07MB
{"register":{"columns":[]}}