W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Nabór fiszek projektowych w ramach opracowywanej „Strategii Rozwoju Ponadlokalnego Chełmskiego Obszaru Funkcjonalnego do 2030 roku”

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie dłonie trzymające smartfon, po prawej stronie grafiki na beżowym tle z zarysem kartki napis Komunikat.

Nabór fiszek projektowych w ramach opracowywanej „Strategii Rozwoju Ponadlokalnego Chełmskiego Obszaru Funkcjonalnego do 2030 roku”.

W związku z trwającymi pracami nad opracowaniem Strategii Rozwoju Ponadlokalnego Chełmskiego Obszaru Funkcjonalnego do 2030 roku, zapraszamy mieszkańców, przedsiębiorców oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych i instytucji, do przedstawienia propozycji projektów do realizacji na terenie Chełmskiego Obszaru Funkcjonalnego (tj. miasta Chełm, gminy Chełm i gminy Kamień), sprzyjających jego rozwojowi w perspektywie do 2030 roku.

Wypełnioną fiszkę projektową można składać do dnia 2 czerwca 2023 r. drogą elektroniczną na adres e-mail: karolina.koguciuk@zmp.poznan.pl wpisując w tytule „Fiszka projektowa – Strategia CHOF”.

Fiszki projektowe złożone w innej formie niż na załączonym formularzu lub po upływie wyznaczonego powyżej terminu pozostaną bez rozpatrzenia.

Osoby zainteresowane składaniem fiszek projektowych zapraszamy dnia 30.05.2023 roku na warsztaty z zakresu ich przygotowywania, które odbędą się w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Chełm, ul. Lubelska 65, o godz. 13.00.

Po zaakceptowaniu złożonych propozycji oraz przeprowadzeniu ewentualnych konsultacji z autorami wybranych projektów zostaną one zamieszczone w Strategii Rozwoju Ponadlokalnego Chełmskiego Obszaru Funkcjonalnego do 2030, w celu umożliwienia autorom pozyskania dofinansowania na ich realizację w perspektywie finansowej Unii Europejskiej na lata 2021–2027.

Gorąco zachęcamy do włączenia się w prace nad strategią.

Materiały

Fiszka projektowa Strategia ponadlokalna CHOF
Fiszka​_projektowa​_Strategia​_ponadlokalna​_CHOF.docx 0.03MB
{"register":{"columns":[]}}