W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

12 sierpnia kolejna "Muzyczna Skarpa"

Zdjęcie przedstawia plakat z napisem "Muzyczna Skarpa, 12 sierpnia, godz. 19:00 skarpa przy CHDK, wstęp wolny - ZAGI"

W piątek 12 sierpnia odbędzie się kolejny koncert z cyklu "Muzyczna Skarpa" organizowany przez Chełmski Dom Kultury.

Początek koncertu zaplanowano na godzinę 19:00 na skarpie znajdującej się przy Chełmskim Domu Kultury. Tym razem dla mieszkańców zagra ZAGI.

ZAGI to wokalistka, instrumentalistka, autorka muzyki i tekstów. Ma na swoim koncie pięć albumów, ostatni z nich to „Prześwit”. Zagi została nagrodzona trzema Złotymi Płytami! Jej piosenki opowiadają historie z życia. Biorą w nich udział ludzie, miejsca i sytuacje, które mimo, że nie raz bardzo uwierały – stały się wielką inspiracją. Emocjonalny wokal Zagi i wpadające w ucho melodie, w połączeniu z energią wytwarzaną na scenie ewoluują do mieszanki, którą można zamknąć w szufladce z napisami: indie-rock, pop, songwriter czy alternatywa.

Artystka jest laureatką znaczących nagród – I miejsce na Konkursie Piosenki Poetyckiej w Gnieźnie, I miejsce w XXIII Zimowej Giełdzie Piosenki w Opolu, I miejsce w Konkursie Muzyki niePOPularnej – to tylko niektóre z wyróżnień. Wystąpiła na wielu festiwalach, takich jak Orange Warsaw Festival, Spring Break, Asymmetry Festiwal, Songwriter Łódź Festiwal, Pol’and’Rock Czech Ukulele Festiwal czy Emergenza.

W razie niesprzyjających warunków pogodowych impreza zostanie przeniesiona na salę widowiskową ChDK.

Cykl koncertów "Muzyczna Skarpa" dofinansowano z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w Chełmie na lata 2022 - 2025.

WSTĘP BEZPŁATNY

{"register":{"columns":[]}}