W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Ogólnopolski Konkurs Programistyczny Gigathon dla dzieci i młodzieży 7-18 lat

Gigathon_baner3

Zachęcamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w II edycji Ogólnopolskiego Konkursu Programistycznego Gigathon, który objęty został patronatem honorowym Ministra Edukacji. 

Konkurs jest doskonałą okazją dla młodych pasjonatów technologii, aby sprawdzić swoje umiejętności programistyczne i zawalczyć o wyjątkowe nagrody. 

W tej edycji do grona partnerów Gigathonu dołączyła firma Komputronik, która została sponsorem głównym i fundatorem sprzętu elektronicznego dla zwycięzców. 

Nagrody:

Konsola Xbox Series X;

telefony, tablety i akcesoria marki Samsung;

kursy i obozy programistyczne

pakiety książek od wydawnictw Helion i HarperCollins

Kategorie:

Minecraft (7-9 lat)

Scratch (10-12 lat)

C#, C++ oraz Python (13-15 i 16-18)

Etapy:

I etap: 06.05 - 26.05 (quiz) 

II etap: 23.09 - 07.10 (quiz)

III etap: 08.10 - 23.10 (zadanie projektowe)

Wielki finał (listopad 2024)

Zapisy już wystartowały, dlatego nie czekaj i zapisz swoje dziecko na http://info.gigathon.pl/edu. Wypełnienie formularza zajmie Ci tylko 3 minuty. 

Konkurs to również szansa dla naszej szkoły, aby dołączyć do rywalizacji w ramach Gigathon School Challenge, gdzie każdy uczestnik zdobywa punkty i zwiększa jej szansę na wygraną.

Zachęcamy do zapoznania się ze stroną konkursu, gdzie znajdziecie nie tylko formularze zapisowe, ale również niezbędne materiały powtórzeniowe. Pobierz je, a Twoje dziecko sprawdzi swoją wiedzę i już dziś rozpocznie przygotowania do konkursu.

gigathon

 

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}