W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Ognisko integracyjne klasy 1G

Ognisko integracyjne klasy 1 G 6

Ognisko  integracyjne klasy 1 G

W dniu 19 września 2023 r. uczniowie klasy 1 g I Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki w Turku wraz z rodzicami i wychowawcą brali udział w ognisku integracyjnym w Nadleśnictwie w Turku.

Celem spotkania było lepsze poznanie siebie nawzajem, wzmocnienie zaufania wobec siebie, nauka współpracy, bycie razem. Popołudnie spędzone w miłej, przyjaznej atmosferze stało się okazją  do spędzenia czasu na świeżym powietrzu, podczas którego młodzież przeszła pasowanie na pierwszoklasistę naszego liceum. Wszyscy uczestnicy spędzili miło czas i jak to przy ognisku, nie zabrakło oczywiście pysznych kiełbasek i innych smakołyków.  Stoły uginały się od pysznych przekąsek, ciast, napojów to wszystko dzięki zaangażowaniu i współpracy rodziców uczniów.  Urokliwe miejsce, śmiech, rozmowy, gry i zabawy integracyjne był to moment na relaks i dobrą zabawę. Szansa do rozluźnienia szkolnej atmosfery, pogłębienia więzi i nawiązania kontaktu. Wszyscy uczestnicy – uczniowie i ich rodzice -  świetnie się bawili. Ten wtorkowy  wieczór na długo pozostanie w naszej pamięci. Na pewno to powtórzymy…

Wychowawca 1 G

Aldona Kapusta

Zdjęcia (8)

{"register":{"columns":[]}}