W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Gala VIII edycji konkursu historycznego Patria Nostra

IMG_9630_s

Z przyjemnością informujemy, że Nasi uczniowie zostali zaproszeni na uroczystą Galę VIII edycji konkursu Patria Nostra, która odbyła się w Poznaniu.
Celem konkursu była popularyzacja wiedzy o historii Polski wśród młodzieży szkolnej, kształtowanie postaw patriotycznych i aktywności obywatelskiej.
Formuła konkursu sprzyjała rozwojowi umiejętności animacji komputerowej i montażu filmowego.
Nasi uczniowie wykonali film na temat: 24 III 1914 - KRYSTYNA KRACHELSKA - WARSZAWSKA SYRENKA, za który otrzymali bardzo wysoki wynik – 4. miejsce w regionie Zachód.
W uroczystości finałowej wzięli udział: Łukasz Majcherek z klasy 2a i Eliasz Tomczyk z klasy 2i. Natomiast w cały projekt konkursu zaangażowali się uczniowie z klasy 2a, 2h, 3c

Relację z konkursu można zobaczyć tutaj (Nasz film 1:51:22) https://www.youtube.com/watch?v=XJd8NlXdlXA

Szczególne podziękowania za współpracę dla Dyrektora Muzeum Miasta Turku, pana Bartosza Stachowiaka oraz pana Michała Kałużnego.
Opiekunem uczniów jest pani Iwona Rosiak.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}