Wycieczka klasy 3B
W dniu 9 marca 2026 roku uczniowie klasy 3B pod opieką p. Agnieszki Szczepaniak-Rybki i p. Karoliny Kusz udali się na wystawę Body Worlds: The Cycle of life, znajdującą się we Wrocławiu. Wystawa ukazuje prawdziwe plastynaty ludzkie ułożone w dynamicznych pozach, wyizolowane narządy i układy narządów oraz rozwój istoty ludzkiej od najwcześniejszych etapów życia. Zwiedzanie wystawy było niezwykle fascynującym oraz wzbudzającym wiele emocji doświadczeniem, z uwagi na fakt, że wszystkie preparaty były autentyczne. Uczniowie w trakcie wystawy mieli również okazję zobaczyć jak wyglądają narządy ludzkie z różnymi chorobami, co z pewnością przyczyniło się do zwiększenia świadomości i promocji zdrowego stylu życia. Po zakończeniu zwiedzania wystawy uczniowie udali się do Ogrodu Japońskiego, gdzie mogli podziwiać oblicze natury, wyciszyć się i odpocząć od codzienności.