W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Wycieczka klasy 3B

3

W dniu 9 marca 2026 roku uczniowie klasy 3B pod opieką p. Agnieszki Szczepaniak-Rybki i p. Karoliny Kusz udali się na wystawę Body Worlds: The Cycle of life, znajdującą się we Wrocławiu. Wystawa ukazuje prawdziwe plastynaty ludzkie ułożone w dynamicznych pozach, wyizolowane narządy i układy narządów oraz rozwój istoty ludzkiej od najwcześniejszych etapów życia. Zwiedzanie wystawy było niezwykle fascynującym oraz wzbudzającym wiele emocji doświadczeniem, z uwagi na fakt, że wszystkie preparaty były autentyczne. Uczniowie w trakcie wystawy mieli również okazję zobaczyć jak wyglądają narządy ludzkie z różnymi chorobami, co z pewnością przyczyniło się do zwiększenia świadomości i promocji zdrowego stylu życia. Po zakończeniu zwiedzania wystawy uczniowie udali się do Ogrodu Japońskiego, gdzie mogli podziwiać oblicze natury, wyciszyć się i odpocząć od codzienności.

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}