W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Biblioteka ŚCDN

Witajcie w wirtualnym źródle wiedzy i inspiracji, stworzonym specjalnie dla całej społeczności edukacyjnej! Zapraszamy Was do zapoznania się z internetowymi zasobami edukacyjnymi. E-zasoby udostępniamy Wam w postaci biblioteki linków oraz padletów, które znajdziecie powyżej.

Grafika chmura wyrazowa

Witamy w Bibliotece Świętokrzyskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach!

KATALOG ONLINE

Nasza biblioteka wspiera różne grupy osób związanych z nauczaniem, takie jak:

  • nauczyciele biorący udział w formach doskonalenia ŚCDN,
  • nauczyciele konsultanci,
  • doradcy metodyczni,
  • kierownicza kadra oświaty,
  • pracownicy nadzoru pedagogicznego.

Zapraszamy do korzystania z naszego katalogu online, gdzie znajdziecie Państwo opisy bibliograficzne książek, dokumentów filmowych, materiałów elektronicznych i dźwiękowych dostępnych w Bibliotece ŚCDN, Medioteki Języka Niemieckiego i Medioteki Języka Angielskiego. Katalog umożliwia również dostęp do:

  • kartoteki zagadnieniowej zawierającej na bieżąco aktualizowane opisy bibliograficzne artykułów z czasopism prenumerowanych przez Bibliotekę ŚCDN, wraz z adnotacjami o ich zawartości,
  • spisu prenumerowanych czasopism z wykazem posiadanych egzemplarzy,
  • wybranych zestawień bibliograficznych na określone zagadnienia.

Wyszukiwanie potrzebnych informacji jest proste – wystarczy wybrać indeks według autora, tytułu lub hasła przedmiotowego. Księgozbiór Medioteki Języka Niemieckiego został sklasyfikowany z zachowaniem haseł przedmiotowych w języku niemieckim. Jeśli potrzebujecie pomocy, instrukcję znajdziecie w zakładce „Pomoc".

Zapraszamy serdecznie do korzystania z naszych zasobów!

{"register":{"columns":[]}}