W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Finanse, budżet i mienie

Ten obszar ma na celu dostarczanie pełnego obrazu zarządzania zasobami publicznymi, co jest kluczowe dla zapewnienia przejrzystości i skutecznego funkcjonowania instytucji. Jest źródłem informacji dotyczących planu finansowego, zarządzania środkami, sprawozdań finansowych oraz wykazu majątku jednostki.

Będziecie Państwo mieli okazję zapoznać się z naszymi priorytetami finansowymi oraz celami, które zamierzamy osiągnąć za pomocą przewidzianych środków.

Ponadto, będziemy przedstawiać sprawozdania finansowe, które dostarczą rzetelnego obrazu naszej kondycji finansowej. To ważne narzędzie, które umożliwi Państwu analizę naszych wyników oraz efektywności wykorzystania zasobów publicznych. Dzięki temu zyskacie Państwo pełniejszy obraz naszej działalności oraz sposobu, w jaki zarządzamy powierzonymi nam środkami.

Pojawi się również wykaz majątku, w którym przedstawimy nasze aktywa. Ten dokument pozwoli na zapoznanie się z naszym majątkiem oraz sposobem jego zarządzania. Będziecie mieli Państwo możliwość sprawdzenia, jakie zasoby posiadamy i jak są one wykorzystywane w celu osiągnięcia naszych misyjnych założeń.

Jesteśmy przekonani, że udostępnianie tych dokumentów w naszym Biuletynie Informacji Publicznej wpłynie pozytywnie na naszą relację z Państwem oraz umożliwi lepsze zrozumienie naszej działalności. Dążymy do stałego doskonalenia naszych procesów oraz transparentności zarządzania.

Dziękujemy za Państwa zaangażowanie i zainteresowanie naszą instytucją.

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
06.05.2024 08:14 Radosław Lachowski
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Małgorzata Łakomiec
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Finanse, budżet i mienie 1.0 06.05.2024 08:14 Radosław Lachowski

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}