W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Misja ŚCDN

Konferencja w Targach Kielce

Misja

Misją Świętokrzyskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli jest wspieranie i promowanie rozwój edukacji w regionie świętokrzyskim poprzez dostarczanie wysokiej jakości szkoleń i programów doskonalenia dla nauczycieli. Naszym celem jest zwiększenie kompetencji pedagogicznych nauczycieli, umożliwienie im zdobycia nowych umiejętności i wiedzy, oraz stworzenie warunków sprzyjających doskonaleniu zawodowemu.

Podnoszenie kompetencji pedagogicznych

Działając jako centrum doskonalenia nauczycieli, zapewniamy dostęp do różnorodnych szkoleń, warsztatów i konferencji, które są oparte na najnowszych badaniach i innowacyjnych metodykach nauczania. Nasze programy edukacyjne są opracowywane w taki sposób, aby dostosować się do indywidualnych potrzeb i zainteresowań nauczycieli, a także do aktualnych wyzwań i trendów w edukacji.

Twórczy wpływ na edukację

Wierzymy, że inwestowanie w rozwój zawodowy nauczycieli przekłada się na jakość nauczania i wyniki edukacyjne uczniów. Poprzez nasze działania chcemy inspirować, motywować i wspierać nauczycieli w ich ciągłym doskonaleniu, aby mogli twórczo i skutecznie wpływać na rozwój edukacji w regionie świętokrzyskim. Jesteśmy dumni z naszej roli w budowaniu silnej społeczności nauczycieli, która aktywnie współpracuje, dzieli się wiedzą i doświadczeniem, oraz wdraża innowacje pedagogiczne w swojej pracy.

Jakość systemu edukacyjnego dzięki nauczycielom

Wspieramy rozwój edukacji w regionie świętokrzyskim poprzez nasze wysiłki na rzecz doskonalenia nauczycieli, bo wierzymy, że to kluczowy czynnik wpływający na jakość systemu edukacyjnego i przyszłość naszych uczniów.

{"register":{"columns":[]}}