W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Kontrole, audyty

W naszym dążeniu do zachowania najwyższych standardów przejrzystości oraz odpowiedzialności, chcemy zapewnić Państwu możliwość zapoznania się z wynikami kontroli prowadzonych przez jednostki zewnętrzne. To kluczowy element naszej praktyki, pozwalający na obiektywną ocenę naszych procesów oraz doskonalenie naszych działań.

Wkrótce będziemy mogli udostępnić dokumenty związane z działem Kontroli i Audytu w naszym Biuletynie Informacji Publicznej.

Dokumenty związane z kontrolą i audytem zostaną opublikowane w Biuletynie Informacji Publicznej tak szybko, jak tylko zostaną przeprowadzone odpowiednie czynności kontroli przez zewnętrzne jednostki.

Będą to informacje ważne nie tylko dla nas, ale także dla społeczności lokalnej oraz innych zainteresowanych stron. Dzięki udostępnianiu tych dokumentów, chcemy dać Państwu pełny obraz naszych działań oraz wyników osiągniętych w wyniku kontroli.

{"register":{"columns":[]}}