W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót
logotyp Kuratorium Oświaty mały Herb Województwa Świętokrzyskiego i ŚCDN

Akredytacja Kuratora Oświaty

Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli to miejsce, gdzie edukatorzy szlifują swoje umiejętności, poznają nowe metody pracy i zdobywają cenne doświadczenie. Aby zapewnić najwyższy poziom szkoleń oraz wsparcia dla nauczycieli, posiadanie Akredytacji Kuratora Oświaty staje się niezbędnym elementem sukcesu.

Gwarancja jakości i profesjonalizmu

Akredytacja Kuratora Oświaty to wyraz uznania ze strony odpowiednich instytucji za jakość oferowanych przez Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli szkoleń i usług. To także potwierdzenie wysokiego poziomu profesjonalizmu i zaangażowania, jakie wnosi personel i trenerzy pracujący w placówce.

Wyróżnienie i zaufanie

Posiadanie Akredytacji Kuratora Oświaty jest wyróżnieniem, które przyciąga uwagę nauczycieli poszukujących odpowiednich szkoleń i warsztatów. To znak, że placówka spełnia najwyższe standardy jakości i że wartość oferowanych tam szkoleń jest potwierdzona przez odpowiednie organy oświatowe.

Bogaty i zróżnicowany program szkoleń

Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli z Akredytacją Kuratora Oświaty może zaoferować swoim klientom szereg różnorodnych i ciekawych szkoleń. Program jest starannie opracowany, uwzględniając aktualne potrzeby nauczycieli oraz wymagania systemu edukacji.

Wsparcie dla rozwoju nauczycieli

Akredytacja Kuratora Oświaty to także zobowiązanie do ciągłego doskonalenia i podnoszenia jakości oferowanych szkoleń. Placówka musi regularnie uczestniczyć w monitorowaniu i ewaluacji szkoleń, aby zapewnić najwyższy poziom usług i odpowiedzieć na zmieniające się potrzeby nauczycieli.

Nasi trenerzy - eksperci w swoich dziedzinach

Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli z Akredytacją Kuratora Oświaty współpracuje z najlepszymi ekspertami, którzy posiadają bogate doświadczenie w swoich dziedzinach. Nasi trenerzy są pasjonatami edukacji, którzy pragną dzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami z innymi.

Odwiedź Nasze centrum i przekonaj się sam!

Jeśli jesteś nauczycielem poszukującym możliwości rozwoju zawodowego, serdecznie zapraszamy do naszego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli. Posiadamy Akredytację Kuratora Oświaty z dn. 20 czerwca 2020 r., co gwarantuje, że znajdziesz u nas szkolenia i wsparcie na najwyższym poziomie.

Odwiedź naszą stronę internetową, aby poznać nasz bogaty program szkoleń i dowiedzieć się, jakie możliwości rozwoju oferujemy. Zaufaj profesjonalizmowi i doświadczeniu naszych trenerów, którzy są gotowi wesprzeć Cię w Twojej drodze do doskonalenia i sukcesu w pracy edukacyjnej.

Odkryj możliwości, jakie oferuje Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach z Akredytacją Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty i daj się zainspirować nowym perspektywom w swojej karierze nauczyciela!

Materiały

Decyzja Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty z 20 czerwca 2020 r. o przyznaniu akredytacji dla ŚCDN
Akredytacja​_SCDN​_2020.pdf 0.31MB
{"register":{"columns":[]}}