W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Wyniki otwartego konkursu ofert – kultura fizyczna 2024

11.01.2024

W dniu 11 stycznia 2024 r. Zarząd Powiatu w Kraśniku podjął Uchwałę Nr 328 – 1094/2024 w sprawie ogłoszenia wyników otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w okresie od 15 stycznia 2024 r. do 31 grudnia 2024 r.

Grafika przedstawia niebieskie tło, na którym znajduje się Herb Powiatu Kraśnickiego wraz z podpisem. Herb na czerwonym tle przedstawia połowę srebrnego jelenia ze złotą koroną na szyi, pod nim znajdują się trzy zwężające się w dół srebrne wręby (białe pasy).

W związku z powyższym podmioty, które otrzymały dotacje niższe niż wnioskowane mogą zrezygnować z przyznanej dotacji lub dokonać aktualizacji oferty, zgodnie z wzorem dostępnym poniżej. Przedmiotowa aktualizacja nie może odbiegać zakresem od pierwotnej oferty. W innym przypadku Zarząd Powiatu w Kraśniku może odmówić podpisania umowy.

Dotacja przekazana na realizację zadania publicznego może być wydatkowana jedynie na pokrycie kosztów realizacji zadania, zaistniałych po zawarciu umowy.

M.S.

Materiały

Uchwała Nr 328-1094/2024 Zarządu Powiatu w Kraśniku z dnia 11 stycznia 2024 r.
Uchwała​_ogłoszenie​_wyników​_otwartego​_konkursu​_ofert.pdf 0.06MB
Załącznik do uchwały - Ogłoszenie wyników
Załącznik​_do​_Uchwały.pdf 0.10MB
Informacja oraz aktualizacje
Informacja​_oraz​_aktualizacje.doc 0.06MB
Sprawozdanie
Sprawozdanie.docx 0.02MB
{"register":{"columns":[]}}