Sukces Kajetana Bajzerta
Podczas XXXII Mistrzostw Polski w Boksie Olimpijskim Juniorów, odbywających się 21-26.06.2025 w Wejherowie Kajetan Bajzert został mistrzem Polski w wadze 86kg.
W drodze na najwyższy stopień podium stoczył cztery pojedynki wygrywając wszystkie walki jednogłośnym werdyktem sędziowskim. Osiągnięty sukces okupiony jest bardzo intensywnym okresem przygotowawczym w klubie bokserskim Zagłębie Konin prowadzonym przez trenerów Andrzeja Goińskiego i Wojciecha Nowińskiego, a także na zgrupowaniach Kadry Narodowej. W latach poprzednich Kajetan zdobył już Mistrzostwo Polski Młodzików, Vice Mistrzostwo Kadetów i brązowy medal Mistrzostw Europy.
Na co dzień Kajetan jest uczniem 2 klasy LO w Turku i mieszkańcem Przykony.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!