W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Webinarium „Analiza orzeczenia, tworzenie Wielospecjalistycznej oceny poziomu funkcjonowania ucznia i Indywidualnego programu edukacyjno-terapeutycznego – ćwiczenia warsztatowe"

Webinarium „Analiza orzeczenia, tworzenie Wielospecjalistycznej oceny poziomu funkcjonowania ucznia i Indywidualnego programu edukacyjno-terapeutycznego – ćwiczenia warsztatowe" 
2025-03-22 09:00
 12:30

online, platforma MS Teams 
  • KIEDY

    22 marca 2025 (sobota)

    godz. 09:00 - 12:30

    DODAJ DO KALENDARZA
  • GDZIE

    online

    platforma MS Teams

Chcesz lepiej zrozumieć, jak skutecznie analizować orzeczenia i przekładać je na praktyczne zalecenia? Naucz się krok po kroku tworzyć Indywidualne Programy Edukacyjno-Terapeutyczne (IPET) na podstawie analizy orzeczenia i WOPFU, by w pełni odpowiadać na potrzeby uczniów. Zainwestuj w swoje umiejętności i zdobądź narzędzia, które pomogą Ci działać skuteczniej i pewniej!

Tematyka

  1. Analiza orzeczenia – od oceny funkcjonalnej do zaleceń.
  2. Wielospecjalistyczna ocena poziomu funkcjonowania ucznia (WOPFU) – przykłady dobrych praktyk.
  3. Indywidualny program edukacyjno-terapeutyczny (IPET) – tworzenie wymaganej dokumentacji na podstawie WOPFU oraz analizy orzeczenia - ćwiczenia praktyczne.

Grupa docelowa

Nauczyciele, psychologowie, pedagodzy, inni zainteresowani tematyką.

Prowadząca

Izabela Juszkiewicz, nauczyciel konsultant ŚCDN

Zastosowane metody i narzędzia szkoleniowe

ćwiczenia praktyczne ( aby w pełni skorzystać ze szkolenia zaleca się pracę na komputerze lub laptopie) 

Zaświadczenie

Zaświadczenie potwierdzające udział w spotkaniu będzie przygotowane do pobrania na indywidualnym koncie uczestnika w terminie do dwóch tygodni po zakończeniu spotkania.

Rejestracja

Link do rejestracji w Systemie Obsługi Szkoleń ŚCDN