W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Anna Beza

wojewódzki doradca metodyczny z matematyki i fizyki

Anna Beza

nauczyciel dyplomowany, egzaminator maturalny z matematyki Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łodzi. Absolwentka studiów podyplomowych z informatyki. Uczestniczyłam w licznych kursach i szkoleniach doskonalących warsztat pracy nauczyciela matematyki, fizyki i informatyki.

Doświadczenie i zainteresowania

Pracę zawodową rozpoczęła w Szkole Podstawowej w której przez kilka lat była kierownikiem. Od 1994 do 2018 roku nauczyciel matematyki, fizyki oraz informatyki w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych. Prowadziła również zajęcia w LO oraz Technikum dla Dorosłych. Obecnie nauczyciel w szkole podstawowej.

Od 2020 roku pełni funkcję doradcy metodycznego w Świętokrzyskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach. Jej celem jest wspomaganie nauczycieli w rozwijaniu własnych umiejętności metodycznych, planowaniu ,organizowaniu i badaniu efektów procesu dydaktyczno – wychowawczego.

Od dwóch lat jest współorganizatorem projektu „Mecze matematyczne” celem którego jest rozwijanie umiejętności matematycznych dzieci i młodzieży w województwie świętokrzyskim.

Udziela indywidualnych konsultacji, prowadzi zajęcia otwarte, obserwacje lekcji oraz sieć współpracy dla nauczycieli matematyki. Interesują ją badania oraz odkrycia dotyczące matematyki, fizyki w szczególności astrofizyki oraz rozwój nowych technologii i ich zastosowanie w edukacji oraz innych dziedzinach życia.

Czas wolny lubi spędzać na wędrówkach po górach.

Góry są idealnym źródłem piękna, spokoju, wyciszenia, wolności i inspiracji. – David W. Mabury

Kontakt

Anna BEZA
placówka kontaktowa: Szkoła Podstawowa im. S. Żeromskiego w Podchojnach, Podchojny 106, 28-300 Jędrzejów
tel. +48 41 386 12 91
e-mail: anna.beza@scdn.pl

{"register":{"columns":[]}}