W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zapraszamy na dni otwarte do naszych szkół specjalnych

18.04.2024

Serdecznie zapraszamy na dni otwarte do Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Olbięcinie oraz na bezpłatne zajęcia dla dzieci w wieku szkolnym ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi do Zespołu Szkół Specjalnych w Kraśniku.

Baner promujący dni otwarte szkół specjalnych Powiatu Kraśnickiego. Na niebieskim tle znajduje się logo Powiatu Kraśnickiego, wizerunek uczennicy oraz napis dni otwarte szkół specjalnych Powiatu Kraśnickiego.

Dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego im. Jerzego Rudlickiego w Olbięcinie informuje, że Dni Otwarte w Ośrodku organizowane będą 25 kwietnia od godziny 11:00.

Serdecznie zapraszamy uczniów z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego wraz z rodzicami / opiekunami lub wychowawcami.

Zapraszamy również na bezpłatne zajęcia dla dzieci w wieku szkolnym ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi do Zespołu Szkół Specjalnych w Kraśniku (więcej informacji na plakacie w załączniku).

 

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}