W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zapraszamy do udziału w konkursach dożynkowych

Zapraszamy do udziału w dwóch wyjątkowych konkursach, które odbędą się 20 sierpnia 2023 r. podczas Dożynek Powiatowo-Gminnych 2023 w Wilkołazie. To wspaniała okazja, aby zaprezentować swoje umiejętności, kreatywność oraz zamiłowanie do tradycji naszego regionu.

Grafika przedstawia stylizowany napis "Dożynki Powiatowo Gminne", który otoczony jest wizerunkami kłosów zbóż. Słowo Dożynki w odcieniach złota, poniżej ciemno niebieskie słowa Powiatowo i Gminne. Tło stanowi kamienna tekstura w odcieniach granatu.

Powiatowy Konkurs na Najładniejsze Stoisko Promocyjne Dożynek Powiatowo-Gminnych 2023

Serdecznie zapraszamy Koła Gospodyń Wiejskich, stowarzyszenia, zespoły ludowe z obszaru Powiatu Kraśnickiego do wzięcia udziału w konkursie, w którym przygotowane stoiska promocyjne tworzą niezapomnianą atmosferę dożynek, pełną lokalnych smaków, wyrobów rękodzielniczych i pięknych tradycji. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Konkurs pod nazwą „Tradycyjny Chleb Dożynkowy”

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do wzięcia udziału w konkursie pn. „Tradycyjny Chleb Dożynkowy”. Będzie to okazja, aby zaprezentować umiejętności wypieku chleba, który jest wyrazem wdzięczności za zebrane plony. Jesteśmy przekonani, że przygotowane wypieki zachwycą nie tylko podniebienia, ale też serca wszystkich uczestników.

Aby wziąć udział w konkursach

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem oraz przesłanie  kart zgłoszenia do Wydziału Promocji na adres e-mail: info@powiatkrasnicki.pl do dnia 17 sierpnia 2023 r. Do godziny 12:00

Do zobaczenia podczas Dożynek Powiatowo-Gminnych!

Materiały

Powiatowy konkurs na najładniejsze stoisko promocyjne Dożynek Powiatowo Gminnych 2023
Konkurs Tradycyjny Chleb Dożynkowy 2023
{"register":{"columns":[]}}