W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zagrali w piłkę nożną w Annopolu

19.04.2024

W dniu 16 kwietnia 2024 roku w hali sportowej Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Annopolu odbył się XIX Turniej Halowej Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Starosty Kraśnickiego. Turniej odbył się przy okazji Dnia Otwartego Szkoły.

Pięciu zawodników Zespołu Szkół w Annopolu z zawieszonymi medalami na szyjach oraz nagrodami: piłką nożną, pucharem, dyplomem i torbami prezentowymi. Pierwszy z prawej strony stoi Członek Zarządu Powiatu w Kraśniku Marek Kołtun. Pierwszy z lewej stoi Dyrektor Zespołu Szkół w Annopolu Zbigniew Siewierski

W imprezie współorganizowanej wspólnie z powiatem kraśnickim wzięło udział 6 zespołów. Zwycięzcą okazał się Zespół Szkół w Annopolu, tuż za nim uplasowała się Szkoła Podstawowa w Annopolu i Szkoła Podstawowa w Kosinie. Dalsze lokaty zajęli odpowiednio: Szkoła Podstawowa w Opoce, Szkoła Podstawowa w Dąbrowie i Szkoła Podstawowa w Grabówce.

Królem strzelców został Mikołaj Rozmus (Zespół Szkół w Annopolu), za najlepszego bramkarza wybrano Marcela Stępnia (Szkoła Podstawowa w Kosinie), natomiast tytuł MVP czyli najlepszego zawodnika turnieju zdobył Paweł Bednarek (Szkoła Podstawowa w Annopolu).

Nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowego w Kraśniku wręczali: Członek Zarządu Powiatu w Kraśniku Marek Kołtun w imieniu Starosty Kraśnickiego Pawła Kudrela oraz Dyrektor Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Annopolu Zbigniew Siewierski.

M.S.

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}